Kthehu lart

Kejvina Kthella i shpall sfidë të ftohtit, shikoni si del në mes të rrugës

Kejvina Kthella i shpall sfidë të ftohtit, shikoni si del në mes të rrugës GazetaExpress

​ Velina sexy e 'Xing' me Ermal Mamaqin, ka sfiduar temperaturat me veshejn e saj provokuese. 

Thuajse e zhveshur ajo pozon mjaft provokuese. Kejvina Kthella, është një nga vajzat më të komentuara në rrjete për shkak të pamjes së saj befasuese. Në Instagramin e saj ajo ka provokuar fansat duke nxjerrë në pah gjoksin e sja bombastik.

Kohët e fundit postimet e saj janë dominuar nga fotot e veshur me fustan nusërie. /GazetaExpress/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 14:24
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera