Kthehu lart

Katy Perry transparente, ama më seksi se Bleona

Katy Perry transparente, ama më seksi se Bleona GazetaExpress

Katy Perry ka qenë femra e radhës që ka dalë transparente në mbrëmjen e Oscar

Por, për dallim nga Bleona, Katy ka marrë kritika pozitive për veshjen e saj.

Për dallim nga këngëtarja shqiptare, Katy ka marrë pjesë në partyin e Byron Allen dhe absolutisht edhe pse me fustan transparent është dukur superseksi.

Edhe më parë ajo kishte tërhequr vëmendjen gjatë pushimeve me ish të dashurin e saj Orlando Bllom. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 05 Mars 2018 22:16
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera