Kthehu lart

Kaq të thjesht nuk e kemi parë Rita Orën

Kaq të thjesht nuk e kemi parë Rita Orën GazetaExpress

Rita Ora ka bërë një paraqitje jo edhe aq karakteristike në Los Angeles këto ditë

Këngëtarja kosovare është dal në tuta dhe atlete pas ndarjes se çmimeve Oskar.

E kur jemi të Oscars Rita ka shkëlqyer me paraqitjen e saj gjatë mbrëmjes së Vanity Fair të dielën në mbrëmje.

Por gjatë ditës se sotme ajo është paraqitur aq e thjesht në një dalje saqë vështirë vërehet se ishte njëra prej atyre vajzave që shkëlqej gjatë paraqitjes në gala mbrëmjen e artistëve më të njohur të Hollywood.

Princesha e pop muzikës edhe pse del shpesh nuk është parë si kësaj here.

E thjesht por e bukur! /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 22:09
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera