Kthehu lart

Kajani bën 1-muajsh, ja si e festojnë Erioni dhe Ajola

Kajani bën 1-muajsh, ja si e festojnë Erioni dhe Ajola GazetaExpress

Një muaj më parë cifti i njohur Ajola Xoxa dhe Erion Veliaj janë bërë prindër për herë të parë me vogëlushin Kajan.

Ata kanë festuar 1-mujorin e të voglit dhe torta që kanë zgjedhur për të ka qenë mjaft e bukur, e bardhë dhe me ëngjëj.

Gjithashtu Ajola ka publikuar një tjetër foto në rrjete sociale ku shfaqet disa ditë përpara se të vinte në Kajani./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Nentor 2018 16:50
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera