Kthehu lart

Ju ka munguar Megan, shfaqet seksi nga plazhi

Ju ka munguar Megan, shfaqet seksi nga plazhi GazetaExpress

Megan Fox ka munguar me foto seksi për shkak se është nënë e dy fëmijëve, por në fotot e fundit ajo ka befasuar të gjithë me fizikun e saj

Pa dyshim ajo është njëra prej aktoreve më seksi të Hollywoodit.

Megan Fox kishte qëndruar më shumë në shtëpi për rolet e saj të fundit, por me në fund ajo ka shfrytëzuar xhimin e një reklame për të brendshmet  Frederick’s of Hollywood edhe për të pushuar.

Bukuroshja është komentuar shumë për këto foto derisa ka treguar format seksi në plazh. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 20:23
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera