Kthehu lart

Jess si zakonisht tregon format e saj superseksi

Jess si zakonisht tregon format e saj superseksi GazetaExpress

Jess Shears ka treguar përsëri format e saj super seksi derisa është duke marrë ngjyrë në Dubai.

Ajo ka vendosur që mos të largohet nga rrezet e diellit as dimrit.

E tillë ishte edhe sot kur ajo tregojë trupin e saj seksi dhe format e saj të kolmet derisa është argëtuar në bilkine dhe në të brendshme.

Bukuroshja e Love Island nuk i ka lënë asgjë imagjinatës derisa ishte në pushime bashkë me shokët e saj. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 21:56
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera