Jess si zakonisht tregon format e saj superseksi

Jess Shears ka treguar përsëri format e saj super seksi derisa është duke marrë ngjyrë në Dubai.

GazetaExpress

Ajo ka vendosur që mos të largohet nga rrezet e diellit as dimrit.

E tillë ishte edhe sot kur ajo tregojë trupin e saj seksi dhe format e saj të kolmet derisa është argëtuar në bilkine dhe në të brendshme.

Bukuroshja e Love Island nuk i ka lënë asgjë imagjinatës derisa ishte në pushime bashkë me shokët e saj. /GazetaExpress/ 

Të tjera

Lajmet e fundit