Kthehu lart

Ja sa është rritur Uliksi, djali i Adelinës

Ja sa është rritur Uliksi, djali i Adelinës GazetaExpress

Këngëtarja Adelina Ismaili pas një pauze të gjatë është rikthyer sërish në ekranet televizive.

Por kësaj here jo si këngëtare por në rolin e aktores, shkruan lajmi.

Ajo së fundmi në një intervistë për Nin foli rreth kësaj çështje, tregoi se sa shumë i kanë munguar vendet shqipfolëse dhe shumë detaje të tjera nga jeta private dhe ajo artistike.

 E veçanta e kësaj paraqitje televizive ishte se këngëtarja e njohur shqiptare për të parën herë në një intervistë erdhi me djalin e saj Uliksin i cili është rritur shumë.

NIN: Adelina Ismaili: RIKTHIMI - 12.02.2018 - Klan Kosova

Uploaded by KlanKosova on 2018-02-12.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shkurt 2018 03:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera