Kthehu lart

Ja prapaskenat e xhirimeve të filmit “Elvisi kthehet në shtëpi” (Foto)

Ja prapaskenat e xhirimeve të filmit “Elvisi kthehet në shtëpi” (Foto) GazetaExpress

Prodhimi më i ri i regjisorit Fatmir Koçi “Elvisi kthehet në shtëpi” ka nisur xhirimet gjatë muajit gusht.

Në këtë prodhim kinematografik luajnë emra të ndryshëm aktorësh si: Dritan Kastrati,Sara Kapo, Amos Zaharia, Romir Zalla, Erand Hoxha, Gëzim Meta, Vivian Biagioni, Armin Vargu, Ekan Gjinaj, Afrim Myrtollari etj. Në këto foto shohim disa nga prapaskena të xhirimeve. Filmi pritet të publikohet gjatë vitit 2017. Filmi bën fjalë për fatin e disa fëmijëve të mbetur jetim nga lufta ndërkohë që një imitues i Elvis Presley-t që zbret në Ballkan për të argëtuar trupat britanike, takohet me këta fëmijë, që kanë mbetur në rrugë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 10 Shtator 2016 20:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera