Kthehu lart

Ja çka i bënë Bertan Asllani maces (Foto)

Ja çka i bënë Bertan Asllani maces (Foto) GazetaExpress

Në të vërtet, kohët e fundit dashuria për kafshët është rritur ndjeshëm. Njerëzit i duan shumë qentë, macet dhe jo vetëm...

Në estradë ka shumë të dashuruar pas qenve e maceve të tyre, që nuk lënë vend pa i përmendur, e foto pa i nxjerrë, shkruan "Kosovarja".

Edhe këngëtari i munguar Bertan Asllani është tejet i dhenë pas kafshëve, edhe ai ka qenë e mace me të cilët e kalon kohën.

Ja çfarë përqafimi ja jep ai maces së tij. A do t'ja jepte ndonjë femrës një përqafim kaq pasionant? 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 31 Janar 2017 23:01
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera