Ish-banori i Big Brother tashmë ekspert në Bashkinë e Tiranës!

Të gjithë e kujtojmë Erion Zeqirajn ish-banorin e Big Brother Albania, por veç televizionit ai duket ka se ndërmarrë një karrierë tjetër.

GazetaExpress

Erioni ishte i ftuar gjatë ditës së sotme në emisionin “Kendi i Ekspertit, Administratori Im” në Report Tv.

Nën pozicionin e ekspertit, Erioni iu përgjigj pyetjeve dhe shqetësimeve të qytetarëve. Duket se tashmë nuk do e shohim ish-banorin e Big Brother thjesht si moderator./Gazeta Express/

Të tjera

Lajmet e fundit