Kthehu lart

Ish-banori i Big Brother tashmë ekspert në Bashkinë e Tiranës!

Ish-banori i Big Brother tashmë ekspert në Bashkinë e Tiranës! GazetaExpress

Të gjithë e kujtojmë Erion Zeqirajn ish-banorin e Big Brother Albania, por veç televizionit ai duket ka se ndërmarrë një karrierë tjetër.

Erioni ishte i ftuar gjatë ditës së sotme në emisionin “Kendi i Ekspertit, Administratori Im” në Report Tv.

Nën pozicionin e ekspertit, Erioni iu përgjigj pyetjeve dhe shqetësimeve të qytetarëve. Duket se tashmë nuk do e shohim ish-banorin e Big Brother thjesht si moderator./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 20:51
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera