Kthehu lart

Ish banori i BB9 përfshihet në aksident në Tiranë, dalin pamjet

Ish banori i BB9 përfshihet në aksident në Tiranë, dalin pamjet GazetaExpress

Para pak minutash në autostradën Tiranë-Durrës te rruga dytësore ka ndodhur një aksident.

Ish-banori i ‘Big Brother’, Elsamed Senaj shihet pranë një aksidenti ku një motor, shoferi i te cilit ishte i moshuar është përplasur me një makinë. Per fat te mire asidenti nuk pati të plagosur.

Elsamedi është një ndër banorët e edicionit të fundit të ‘Big Brother’ dhe ky format i dha sërish vëmendjen e publikut pasi tani ai është reper me famë më të madhe. Më poshtë do shihni fotot e siguruara nga intv.al


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Mars 2018 14:01
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera