Kthehu lart

Ingrit Gjoni provokon nga shtrati!

Ingrit Gjoni provokon nga shtrati! GazetaExpress

Këngëtarja Ingrit Gjoni publikon shpesh në rrjete sociale foto mjaft sensuale dhe provokuese.

Edhe këtë herë ajo sjellë në Instastories një foto ku shfaqet e veshur në mënyrë sensuale me të bardha dhe me taka të kuqe. Edhe këtë herë ajo ka treguar se është në formë mjaft të mirë fizike./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 05 Mars 2018 19:43
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera