Kthehu lart

Imogen godet me fotot e fundit

Imogen godet me fotot e fundit GazetaExpress

Imogen Thomas duket seksi në bikinet e saj të blerta përderisa ka pozuar në një plazh të Portugalisë

Ajo është duke pushuar në një kamp të fitnesit në Portugali.

Por, Imogen Thomas nuk ka treguar shenja se di të ndalojë duke pozuar foto të nxehta nga plazhi dhe këtë e ka bërë gjatë pushimeve në qytetin portugez të premten në Portugali, transmeton GazetaExpress.

Ish ylli i Big Brother (36), duket e bukur në bikine të blerta që janë brend i saj derisa është duke vazhduar me idenë e saj të emisionit “Chasing Summer”. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Shkurt 2019 23:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera