Kthehu lart

Imazh më të bukur të Eminës me vajzën e saj nuk mund të kishim!

Imazh më të bukur të Eminës me vajzën e saj nuk mund të kishim! GazetaExpress

Modelja e njohur Emina Cunmulaj ka treguar gjithnjë se di të jetë mjaft e dhënë për vendin e saj të origjinës.

Këtë herë ajo së bashku me vogëlushen e saj Ella Faria kanë realizuar një set fotografik me veshje popullore. Nënë e bijë duket mjaft të lumtura të veshura me kostumet popullore./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Mars 2018 21:25
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera