Kthehu lart

I vjetër por në “formë”, aktori shokon fansat me shfaqjen seksuale

I vjetër por në “formë”, aktori shokon fansat me shfaqjen seksuale GazetaExpress

Ai është ndër aktorët e vjetër në Hollywood dhe shpeshherë teksa e sheh që ai është plakur kupton se sa shumë vite kanë kaluar që nga fëmijëria jonë.

Fjala është për Jim Carrey-n, 56 vjeç, i cili ka lënë të shokuar fansat e tij me një video që shfaq pamje eksplicite seksuale në filmin e fundit drama-komedi “Kidding”.

Jim Carrey shfaqet në momente intime me aktoren Ginger Gonzaga dhe është shumë larg filmave të tij ikonikë si “The mask”, “Cable Guy” apo “Ace ventura”.

Ndërkohë, Jim kohët e fundit deklaroi se karrierës së tij i ka ardhur fundi për shkak të luftës së tij sekrete me depresionin dhe presionin nga familja.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 25 Shtator 2018 07:52
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera