Kthehu lart

I dashuruar me bukuroshen e ekranit, çudit postimi i këngëtarit shqiptar

I dashuruar me bukuroshen e ekranit, çudit postimi i këngëtarit shqiptar GazetaExpress

Postimet në rrjetet sociale janë bërë ndoshta burimi më i sigurtë rreth artistëve, e kështu këngëtari Elgit Doda ka bërë një postim jo shumë të zakonshëm nëse i referohemi jetës së tij private.

Prej muajsh Elgiti është në një marrëdhënie me Klea Hutën dhe të dy duken shumë të lumtur në fakt, por postimi i fundit ka ngritur dyshime.

Në një sfond të zi, këngëtari shkruan:

Nënës i duhen 30 vjet për ta bërë djalin burrë, vjen tjetra e bën budall për 20 minuta.”

Të ketë lidhje me Klean ky status? Këtë nuk mund ta themi me siguri, por në udhëtimin e fundit të Kleas në Paris, Elgiti nuk ishte i pranishëm, ndryshe nga ç’ndodhi në SHBA.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 29 Gusht 2018 08:05
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera