Kthehu lart

Harrojeni Miriamin e ëmbël, shikoni si duket seksi

Harrojeni Miriamin e ëmbël, shikoni si duket seksi GazetaExpress

E kemi parë gjithnjë këngëtaren e njohur Miriam Cani mjaft të ëmbël.

Por këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet më seksi dhe në formë se kurrë, e veshur me një kostum të bardhë. 

Gjithashtu ajo që bie në sy në foto është shikimi joshës i saj. Pritet që së shpejti Miriami të publikojë produksion e saj më të ri muzikor./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Nentor 2018 20:31
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera