Kthehu lart

Hapat e parë të djalit të Alban Dudushit!

Hapat e parë të djalit të Alban Dudushit! GazetaExpress

Partnerja e gazetarit Alban Dudushi, Bieta Sulo publikon shpesh momente mjaft të ëmbla me vogëlushin Kroi Art.

Këtë herë përmes një video në Instagram ajo ka treguar se i vogli ka nisur hapat e tij të parë. Në këtë video dallohet edhe entuziasmi i Bietës duke parë të voglin e saj në hapat e parë./Gazeta Express/

Credit: @Bieta Sulo
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 26 Maj 2018 10:02
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera