Kthehu lart

Habit Soni Malaj: Kam kaluar 2 muaj depresion

Habit Soni Malaj: Kam kaluar 2 muaj depresion GazetaExpress

​Këngëtarja Soni Malaj është shprehur se pas ndarjes me grupin “Spirit Voice” ka kaluar në depresion.

Gjatë intervistës ajo u shpreh se në kohë nuk lejohej të kishe të dashur dhe se ndarjen nga grupi i vajzave e përjetoi shumë keq. 

Aktualisht Soni vijon karrierën e saj solo duke qenë një nga këngëtaret më të pëlqyera në vendin tonë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Janar 2018 14:15
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera