Kthehu lart

Habit Lori Hoxha, kujt i referohet postimi i fundit?

Habit Lori Hoxha, kujt i referohet postimi i fundit? GazetaExpress

Trashëgimtaria e Top Channel Lori Hoxha publikon shpesh në rrjete sociale shprehje që kanë të bëjnë me të.

Këtë herë ajo ka postuar një storie në rrjete sociale ku shkruan: "Nëse do të shohësh ndonjëherë dikë që të jetë përpara meje, atëherë ai duhet të jetë patjetër më mirë se unë në diçka,”-ka shkruar Hoxha. Nuk dihet se kujt i referohet trashëgimtaria e Top Channel me këtë shprehje./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Qershor 2018 21:17
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera