Kthehu lart

Godet Arbana Osmani, paralajmëron ndryshime

Godet Arbana Osmani, paralajmëron ndryshime GazetaExpress

​Moderatorja e njohur shqiptare Arbana Osmani pas një periudhe mungesë në rrjetet sociale është rrikthyer fuqishëm.

Arbana ka publikuar një foto, krah së cilës paraljmëron se diçka e mirë është duke ardhur. 

Së shpejti moderatorja do të shfaqet në ekran me sezonin e dytë të emisionit ‘Dua të të bjë të lumtur’. 

Pritet që dhe këtë herë moderatorja të emocionojë publikun me histori të ndryshme njerëzore. /Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2018 14:09
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera