Kthehu lart

Gjyshja më seksi në botë ekspozon trupin e zhveshur me një fustan rrjetë

Gjyshja më seksi në botë ekspozon trupin e zhveshur me një fustan rrjetë GazetaExpress

Ylli i Instagramit, Gina Stewart po punon fort që të mbajë me “dinjitet” titullin si gjyshja më seksi në botë.

Në videon e saj të rradhës, Stewart kësaj radhe ka ekspozuar trupin e saj në një fustan-rrjetë. Fotoja dhe videoja me fustanin provokues i ekzaltuan ndjekësit e saj të cilët lëshuan mijëra komente me të cilat komplimentonin pamjen e saj.

Në foton sensuale, ajo paraqitej në shtratin e saj në asgjë, përveç rrjetave të peshkimit. Këtë javë, nëna e tre fëmijëve theu rrjetin duke dhuruar tre nga fustanet e saj të tejdukshëm.

View this post on Instagram
❤️love has no labels❤️2 days to go till voting starts for Maxim covergirl USA . This Monday .Don’t forget to vote for me 1 x every 24 hours , each day, all your votes count it’s free. Link will be in my bio tomorrow. competition ends late November, If I win I will donate a good portion of the $25,000 prize money split between 4 charities. 1) The starlight children’s foundation to brighten the lives of seriously sick children .2) Save the Children, to help children and families worldwide. 3) USA marine veterans. 4) Jared Allen homes for wounded warriors. Money goes to a good cause so let’s have some fun and see how far I can get. Thanks for all your love and support ????#comment#like#share
A post shared by Worlds hottest grandma (@ginastewartofficial) on
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Dhjetor 2018 07:43
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera