Kthehu lart

Ghetto Gease paralajmëron një “bombë”

Ghetto Gease paralajmëron një “bombë” GazetaExpress

Reperi kosovar duket se nuk do të rri “rehat” për Shën Valentin dhe është duke përgatitur për ta sjell një befasi

Ai në rrjetin social Instagram ka shkruar se “është koha për një bombë”, derisa janë vetëm tri ditë që na ndajnë nga festa e të dashuruarve, Shën Valentin.

Dihet që Geti është i martuar me Marinën dhe si duket, ndoshta, ai është duke përgatitur ndonjë këngë që do ia dedikoj pikërisht asaj. /GazetaExpress/

View this post on Instagram

Koha per me leshu nje ???? ...

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Shkurt 2019 22:53
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera