Kthehu lart

Foto ekskluzive: Kur Dafina Zeqiri vendos të tregojë asetet seksi për 8 Mars

Foto ekskluzive: Kur Dafina Zeqiri vendos të tregojë asetet seksi për 8 Mars GazetaExpress

Këngëtarja Dafina Zeqiri është duke vazhduar me foto seksi

Ajo ditë më parë kishte postuar disa foto provokative, të cilat i kishte realizuar para se të udhëtonte për në Shtetet e Bashkuara.

Tani, Daffy është rikthyer përsëri por me foto të reja.

E besoni ose jo ka sjell super foto të nxehta të cilat vinë si një dhuratë e saj për këtë festë ndërkombëtare të gruas.

Dafina paraqitet në të brendshme të zeza, por e rregulluar me grim e ku në këtë foto theksohen format e saj trupore, shkruan GazetaExpress. 

Kurse në foton tjetër ajo shihet në një vaskë me shampu ngjyrë rozë dhe trëndafila të bardhë.

Grimi, për këtë fotosesion është bërë nga tashmë e njohura Sellma Kosumovic, kurse flokët i janë rregulluar nga Kaci.

Fotografitë e fundit të Dafinës janë realizuar nga Fioralba Kryemadhi kurse të brendshmet janë punuar enkas nga stilistja Diana Qerimi.

Daffy me këto foto sikur është duke e paralajmëruar një befasi por që ende nuk ka vendosur që atë t’ia tregojë publikut të saj. /GazetaExpress/  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 22:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera