Kthehu lart

Florjan Binaj zbulon gjininë e bebes së Xhensilës dhe Besit

Florjan Binaj zbulon gjininë e bebes së Xhensilës dhe Besit GazetaExpress

Shtatzënia e Xhensila Myrtezait ishte tema e ditëve të fundit.

Çifti komfirmoi me disa foto familjare se ishin duke pritur fëmijën e tyre të parë dhe në mesin e urimeve nuk munguan as VIP-at. 

Gjithashtu një temë e komentuar ishte dhe gjinia e bebit që me shumë gjasa pritet të jetë vajzë. Këtë fakt e ka konfirmuar pa dashje aktori i 'Portokallisë'  Florjan Binaj. 

Flori ju ka shkruar çiftit në foton e publikuar në instagram “Urime Besi e Xhensila. Ardhtë e bekuar”. 

Me shumë mundësi çifti së shpejti do të bëhen me një vajzë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Mars 2018 14:57
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera