Kthehu lart

Fatmir Hysenbelliu zbulon me kë do ta festojë Shën Valentinin

Fatmir Hysenbelliu zbulon me kë do ta festojë Shën Valentinin GazetaExpress

Ai është një nga beqarët më të lakmuar në Tiranë.

Simpatik dhe mbi të gjitha një nga të rinjtë milionerë e bën ndër të preferuarit e femrave Fatmir Hysenbelliun.

Nëse dikush prej jush ishte kuriozë të dinte se me kë do e kalojë Oni 14 Shkurtin, ‘Ditën e të dashuruarve’, ai e ka hequr këtë merak me anë të një postimi.

Fationi ka treguar se është singel dhe se do e kalojë vetëm këtë festë.

/Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Shkurt 2019 10:58
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera