Eva Murati tregon fytyrën pa make-up, rrathët e syve nuk i prishin lumturinë

​Moderatorja e sportive njihet më së shumti si nuzja e ish kruetares së Parlamentit, Jozefina Topalli. 

GazetaExpress

Eva Murati është një nga femrat e ekranit që e ka provuar veten në shumë fusha, moderatore, modele dhe së fundmi aktore. 

Gjithmonë ajo është shfaqur mjaft e kuruar por këtë herë ka guzuar të shfaqet krejtësisht natyrale. 

“E dini se çfarë është kjo? “Është fytyra e një njeriu të lumtur që i ka bërë të gjitha punët që mbrëmë.” ka shkruar Eva në viden e publikuar ku mbishkruan se pavarrësisht rrathëve të zinj në sy ajo ndjehet e lumtur . /Gazeta Express/ 

Të tjera

Lajmet e fundit