Kthehu lart

Erza Muqolli, shqiptarja më e famshme në Francë

Erza Muqolli, shqiptarja më e famshme në Francë GazetaExpress

Ndoshta nuk iu kujtohet kjo Erza që shikoni në skenën e “Virtuozët”. E në fakt ajo është rritur. Kanë kaluar katër vite nga konkurrimi në spektaklin “France’s Got Talent”.

Zëri, këndimi i krijimeve më të bukura po aq edhe të vështira vokalisht të muzikës së lehtë botërore pushtoi rrjetet sociale në atë kohë.

Videot e konkurrimit të saj në spektaklin e talenteve në Francë u bën virale. Në finale Erza u vlerësua si zëri i tretë më i mirë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 03:29
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera