Kthehu lart

Era publikon foto nga Egjipti, vijat e saj trupore çmendin fansat

Era publikon foto nga Egjipti, vijat e saj trupore çmendin fansat GazetaExpress

Pasi lansoi këngën, Era po shijon pushimet në një vend magjik Kjo verë për Era Istrefin ka qenë mjaft produktive, vetëm para dy ditësh ajo lansoi edhe projektin e radhës të titulluar “Oh God” e që vjen në bashkëpunim me Konshens.

Kënga po ecën mirë dhe kështu Era ka ndarë pak kohë për vete. Ajo për t’i kaluar pushimet ka zgjedhur Egjiptin.

Era ka publikuar fotografi në bikini në të cilat duket shumë tërheqëse  dhe ka treguar se po kalon momente shumë të mira në atë vend. “Ky vend është i magjishëm, duket si prapavijë e Windows-it”, ka shkruar ajo poshtë fotografive.
Ndërkohë që “Oh God” nuk është projekti i vetëm i kësaj vere, para pak ditësh ajo lansoi edhe këngën “Prisoner” kurse bujë të madhe bëri me performancën e saj në finalen e Kupës së Botës me 15 korrik.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 28 Korrik 2018 19:09
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera