Kthehu lart

Era Istrefi firmos me Sony Music

Era Istrefi firmos me Sony Music GazetaExpress

Era Istrefi sapo hodhi hapin më të madh të karrierës së saj. intv.al është informuar dhe ju raporton se artistja shqiptare do të firmosë sot një kontratë me Sony Music në Angli e cila synon ta shndërrojë në një yll ndërkombëtar.

Gjatë kësaj periudhe Era dhe menaxhmenti i saj "Nesër" kanë vlerësuar oferta të shumta që i kanë mbërritur në një kohë fare të shkurtër dhe pak ditë më parë ne ju bëmë të ditur se ajo ende nuk kishte vendosur midis 3 kompanive finaliste: Sony, Island dhe Republic. /intv

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 22 Shkurt 2016 12:14
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera