Kthehu lart

Eni Koçi gati për të bërë të lumtur shpirtin

Eni Koçi gati për të bërë të lumtur shpirtin GazetaExpress

Është një nga këngëtaret më të pëlqyera të momentit dhe shpesh publikon foto provokuese në rrjete sociale.

Por këtë herë këngëtarja Eni Koçi ka publikuar një foto ku shfaqet më e relaksuar se kurrë. Krahas kësaj në foto në Instagram ajo ka shkruar: “Koha për të bërë të lumtur shpirtin tënd,”-përfundon postimi i Enit, të cilën e shohim të veshur sportive./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 09 Nentor 2018 17:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera