Kthehu lart

Eneda Tarifa ka diçka për të thënë në këtë 8 Mars!

Eneda Tarifa ka diçka për të thënë në këtë 8 Mars! GazetaExpress

Gjatë kësaj periudhe këngëtarja Eneda Tarifa ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes së saj nga partneri prej 17 vitesh, Erjon Zaloshnja.

Këtë 8 Mars ajo ka publikuar në rrjete sociale një postim mjaft të veçantë ku thuhet: “Njerëzit e dobët hakmerren, njerëzit e fortë falin, njerëzit inteligjent injorojnë”,-shkruhet në postimin e këngëtares./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 22:01
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera