Kthehu lart

Ende pa u martuar me Sarën, Ledioni mendon divorcin...

Ende pa u martuar me Sarën, Ledioni mendon divorcin... GazetaExpress

Moderatori Ledion Liço dhe e fejuara e tij trashëgimtaria e Top Channel, Sara Hoxha së shpejti do të lidhen në martesë.

Megjithatë gjatë ditës së sotme Liço ka bërë postimin e pazakontë. Ai ka publikuar në rrjete sociale një artikull i një reviste të huaj ku kishte sugjerime sesi dukej të vishesh në gjyqin e divorcit. “Në rast se...”,-ka shkruar Liço me shkak të rrjete sociale./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 19:00
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera