Kthehu lart

Emily vazhdon të zhvishet, mbulon modestinë me peshqir

Emily vazhdon të zhvishet, mbulon modestinë me peshqir GazetaExpress

Emily Ratajkowski është zhveshur përsëri derisa është paraqitur në një vaskë banjoje plot më shkumë duke mbrojtur modestinë, por që padyshim ka bërë foto seksi

Karriera e saj është formuar duke bërë fotografi seksi, normalisht shpesh e zhveshur e tëra

Emily Ratajkowki i është kthyer trikave të saj të vjetër derisa ka bërë një seri fotosh për revistë e njohur Paper, kësaj radhe fotot janë bërë në një vaskë plot shkumë e zhveshur.

Ylli i Gone Girl ka folur në këtë intervistë edhe për atë se si trajtohen yjet e bukura në Instagram, ka shprehur pikëpamjet e saj feministe, derisa ka bërë fotot e saj seksi dhe selfie që janë komentuar shumë nëpër rrjetet e ndryshme sociale. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 28 Gusht 2018 17:53
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera