Kthehu lart

Emily e bën edhe këtë – hanë mëngjes nudo në banjë

Emily e bën edhe këtë – hanë mëngjes nudo në banjë GazetaExpress

“Mëngjes në banjë”!

E porsamartuara Emily Ratajkowki ka pozuar komplet e zhveshur derisa ka ngrenë në mëngjes duke bërë banjë.

Fotografinë e ka postuar në Instagram derisa ka shkruar se ajo di të bëj shumë punë në të njëjtën kohë.

Supermodelja 26 vjeçare e ka mbuluar modestinë e saj me gjunjët duke e mbuluar gjoksin derisa ka treguar edhe hiret e saj të tjera seksi në këto fotografi. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 23:03
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera