Kthehu lart

Emily bën skena erotike me burrin në Oscars

Emily bën skena erotike me burrin në Oscars GazetaExpress

Emily Ratajkowski dhe burri i saj Sebastian Bear – McClard kanë qenë shumë ekstravagant gjatë paraqitjes se tyre në partyin e Oscar’ve në Vanity Fair

Ata ende janë nën efektin e muajit të mjaltit dhe këtë e kanë përcjell edhe në tepihun e kuq ku janë përqafuar pa ndërprerë.

Çifti i sapomartuar nuk i kanë kursyer puthjet para kamerave derisa kanë marrë pjesë në partyin e revistës Vanity Fair.

Çifti këtë e kanë bërë më të arritur në tepihun e kuq të kësaj mbrëmje ekstravagante. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 05 Mars 2018 22:46
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera