Kthehu lart

Elvana Gjata më origjinale se kurrë, shikoni si uron 8 Marsin!

Elvana Gjata më origjinale se kurrë, shikoni si uron 8 Marsin! GazetaExpress

Këngëtarja Elvana Gjata ka gjetur mënyrën e veçantë për të uruar 8 Marsin.

Ajo ka publikuar disa foto të reja mjaft artiste për të dhënë një mesazh në ditën e gruas. 

“Një tribut, vlerësim, mirënjohje dhe respekt për të gjitha gratë e fuqishme të cilat më shtynë drejt ëndrrës time të fëmijërisë për t’u bërë një prej tyre,”-përfundon Elvana. 

Kujtojmë që vetëm  një muaj me parë ajo realizoi një koncert privat në Tiranë në të cilin prezantoi këngët e saj më të reja./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 22:07
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera