Kthehu lart

Ekstravagantja Shanina

Ekstravagantja Shanina GazetaExpress

Ja ku na erdhi nusja ekstravagante

Padyshim se bukuroshja Shanina Shaik ka qenë njëra prej bukuroshëve më të mira në Oscars derisa është cilësuar si më ekstravagantja

Ajo ka marrë pjesë në partyin që e ka organizuar i dashuri i Elton John DJ Ruckus dhe absolutisht ishte tepër seksi.

Shanina ka pasur të veshur një fustan të bardh, pak si nuse, por që u konsiderua si më ekstravaganti në këtë mbrëmje.

Ndryshe prej të tjerave, që zgjodhën ta ndjekin partyin e Vanity Fair, Shanina e ka zgjedhur partun e Elton John që mbahet për të ngritur edhe fonde kundër AIDS.

Ky fond që udhëhiqet nga i dashuri i Elton John, DJ Ruckus, është mbajtur pas ceremonisë së ndarjes se Oscar në Hollywood.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 05 Mars 2018 21:39
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera