Ekstravagantja Greta

Këngëtarja Greta Koçi duket se është kthyer me këmbë për tokë dhe viteve të fundit ka dhuruar shumë hite

GazetaExpress

E bashkëpunimi i saj me Genc Prelvukaj duket se e ka kthjellur edhe më shumë.

Por, megjithatë këngëtarja ka treguar se sa është ekstravagante.

Në një seri fotosh që ka postuar sot Greta paraqitet e veshur me një fustan shumë ekstravagantë.

Fustanet janë të tri ngjyrave, të kuqe, të zezë dhe ngjyrë rozë.

Greta në këto foto paraqitet ekstravagante dhe shumë seksi. /GazetaExpress/

Të tjera

Lajmet e fundit