Kthehu lart

Ekstravagantja Greta

Ekstravagantja Greta GazetaExpress

Këngëtarja Greta Koçi duket se është kthyer me këmbë për tokë dhe viteve të fundit ka dhuruar shumë hite

E bashkëpunimi i saj me Genc Prelvukaj duket se e ka kthjellur edhe më shumë.

Por, megjithatë këngëtarja ka treguar se sa është ekstravagante.

Në një seri fotosh që ka postuar sot Greta paraqitet e veshur me një fustan shumë ekstravagantë.

Fustanet janë të tri ngjyrave, të kuqe, të zezë dhe ngjyrë rozë.

Greta në këto foto paraqitet ekstravagante dhe shumë seksi. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 20:43
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera