Kthehu lart

E sapo zgjuar nga gjumi...Shikoni si duket Oriola Marashi

E sapo zgjuar nga gjumi...Shikoni si duket Oriola Marashi GazetaExpress

Ka qenë një mëngjes i vonë për modelen e shumëpërfolur shqiptare.

Oriola Marashi ka përshëndetur fansat me një foto e sapozgjuar nga gjumi dhe krah saj ka një dedikim të veçantë.

‘Asgje nuk është e dhuruar’ ka shkruar Oriola në postimin e saj.

Kohët e fundit Oriola po bëhet gjithnjë e më aktive. Postimet e saj sensuale dhe super provokuese janë përfolur ngado. /Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 06 Mars 2018 12:36
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera