Kthehu lart

E paskemi ditur gabim, mbiemri i Albanit nuk është Ramosaj

E paskemi ditur gabim, mbiemri i Albanit nuk është Ramosaj GazetaExpress

Përmes postimit të tij të fundit në rrjete sociale këngëtari Alban Ramosaj ka bërë të flitet shumë për të.

Ai ka publikuar foton e pasaportës dhe një bilete avioni, ku tregon se do të realizojë një udhëtim.

Megjithatë ndjekësve u ka bërë përshtypje mbiemri i këngëtarit, i cili nuk është Ramosaj, por Kamerolli. 

Duket se edhe Albani edhe Beatrix kanë mbajtur në art mbiemrin e nënës së tyre, duke qenë mjaft i njohur në publik./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Janar 2019 11:45
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera