Kthehu lart

E mahnitshme...Seti i fundit fotografik i Emina Cunmulajt do ju lërë pa fjalë

E mahnitshme...Seti i fundit fotografik i Emina Cunmulajt do ju lërë pa fjalë GazetaExpress

Shtatzënia e dytë i ka shtuar hijeshinë modeles shqiptare.

Emina Cunmulaj edhe pse në pritje të ëmbël nuk ka hequr dorë nga angazhimet e saj si modele.

Ajo ka realizuar disa sete fotografike gjatë kësaj periudhe të veçantë të jetës së saj. 

E veshur me të bardha Emina duket më e bukur se asnjëherë më parë. Veç barkut të rrumbullakosur ajo duket se nuk ka marrë asnjë gram më tepër. 

Ndërkohë Emina nuk ka treguar ende për gjininë e bebit. /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Mars 2018 15:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera