Kthehu lart

“E degjeneruar për lek”, komentuesi e bën për një lek, Iva Aliko ia kthen: Zogu…

“E degjeneruar për lek”, komentuesi e bën për një lek, Iva Aliko ia kthen: Zogu… GazetaExpress

Iva Aliko është një prej vajzave më të komentuara të showbizit, kjo për shkak të historive të jetës së saj që bëjnë gjithnjë bujë në mediat rozë.

Përpos faktit që ajo ka deklaruar haptazi që ka lidhej me një deputet të martuar.

Thuhet që ai i ka blerë një apartament në një zonë të kryeqytetit.

Fotot erotike që ajo publikon ngjallin gjithnjë komente të shumta.

Në rastin më të fundit, modelja ka publikuar një foto shumë joshëse me një arush të stërmadh, foto që ka gjeneruar shumë komente.

Një ndjekës i komenton:

E degjeneruar per lek, na shkaterroj rinine, po inshalla rrina e shohin anen tjeter me cfare sheiku shkon neper hotele, per shkak te moralit sen permendi emra e biznesmen qe e perdorin ket per lek".
Ndërsa Iva ia ka kthyer:

Zogu shko bej naj pune ma t’mire sesa te rrish tek insta im. Shikim te kendshem".

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 09 Tetor 2018 07:11
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera