Kthehu lart

Dua para një publiku të gjerë në Australi, s’i ndahet suksesit

Dua para një publiku të gjerë në Australi, s’i ndahet suksesit GazetaExpress

Këngëtarja me origjinë kosovare, Dua Lipa vazhdon suksesin e saj fantastik anembanë botës.

Përpos që u zgjodh këngëtarja e vitit në Britani, ajo koncertet e saj i ka ndër më të mëdhatë.

Dua këtë herë ka performuar në Melburn të Australisë, para një publiku të gjerë dhe fantastik, transmeton Indeksonline.

Siç duket puna e madhe që po bën Dua po i shpërblehet me një dashuri të pafund të publikur në botë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 02:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera