Kthehu lart

“Dua gjoks e të pasme të mëdha”

“Dua gjoks e të pasme të mëdha” GazetaExpress

Kështu ka thënë Maya Jama në një intervistë për “Women’s Health” e cila ka treguar format e saj bombastike gjatë një fotosesioni

Pavarësisht se është shumë e “nxehtë”, Maya Jama ka thënë se e konsideron veten “shumë të dobët” dhe se dëshiron që të jetë më seksi në të ardhmen.

Ajo është njëra prej modeleve dhe aktorëve më të kërkuara dhe këtë e thotë pavarësisht se i ka të gjitha.

Bukuroshja 23 vjeçare ka insistuar në këtë intervistë se nuk është shumë e lumtur për shkak të pikërisht këtyre formave.

Pavarësisht kësaj ajo ka treguar format e saj bombë në fotosesionin e ri, sidomos duke treguar të pasmet dhe gjoksin e saj supër seksi e që fal zotit për momentin janë natyralë dhepa intervenime kirurgjike. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 05 Mars 2018 19:48
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera