Kthehu lart

Dren Abazi, publikon projektin “DU”...(Video)

Dren Abazi, publikon projektin “DU”...(Video) GazetaExpress

Këngëtari Dren Abazi ka publikuar sonte projektin e tij të ri DU, një këngë që pritet të jetë pjesë e albumit të tij të ri që pritet të dal në treg verën e ardhshme.

Albumi i parë i Dren Abazit & Zig Zag Orchestra “Afterparty” pati një sukses të madh, derisa vitin e kaluar ai ishte shpallur si albumi më i mirë i vitit nga Akademia Kombëtare KULT në Tiranë.

Kujtojmë se Dreni muajt e fundit po qëndron më shumë në Paris ku ka mbajtur një numër të madh të koncerteve të suksesshme, bashkë me Zig Zag Orchestra.

Po ashtu, Dreni ka mohuar disa thashetheme që e lidhin atë me një lidhje të mundshme dashurie me Yllka Bradën, që sipas tij nuk ka asgjë të vërtetë në aspektin e jetës private të tij. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 20 Tetor 2015 19:05
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera