Kthehu lart

Do digjeni...Rike Roçi rikthehet më e zjarrtë se kurrë më parë

Do digjeni...Rike Roçi rikthehet më e zjarrtë se kurrë më parë GazetaExpress

Rikthehet sërish në ekranin televiziv shqiptar një nga femrat më sexy. 

Rike Roçi është përzgjedhur të marrë pjesë në spektaklin ‘dancing ëith the stars’, pas pjesmarjes në edicionit 4.

Ajo ka ndarë ën rrjetet sociale disa foto që me siguri do ndeze skenën. 

Ish banorja e Big Brother është dukshëm një tundime pamjen e saj që dita ditës bëhet më tërheqëse.

Spektakli fillon më 23 mars dhe me siguri garanton surpriza. 

/Gazeta Express/
    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 18 Mars 2018 11:26
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera